Hidrauliniai reduktoriai

Hidrauliniai reduktoriai

Ekskavatorių reduktoriai 

Atstovaujame pagrindinius Europos reduktrių platintojus rytų Europos regione. Galime pasiūlyt naujų originalių bei alternatyvių hidraulinių reduktorių visiems ekskavatoriams nuo 0,8 tonos iki 46 tonų. 


Airman

Atlas

Case

Caterpillar

Daewoo

Fiat Hitachi

Fiat Kobelco

Furukawa

Halla

Hitachi

Hyundai

JCB

John Deere

JSW

Kato

Kobelco

Koehring

Komatsu

Liebherr

Link Belt

Macmoter

Mitsubishi

O&K

Priestman

Samsung

Sumitomo

Volvo

Yutani

 

Populiariaus hidraulinių reduktorių gamintojai
Kawasaki, Mottrol, Tong Myung, SOM, Kayaba, Hy Dash, Teijin Seiki, Rexroth, Caterpillar, Bonfiglioli, Brevini, Nabtesco and Hy-Trac. Trasmital / KYB, Komatsu, O&K / Carraro.

Jeigu nežinote koks reduktorius pas Jus įmontuotas, pažymekite kelis matmenis ir mes jums jį atrinksime, ir pristatysime.

Apie įmonę
Įmonė įkurta siekiant sumažinti Jūsų veiklos išlaidas. Jei Jūs naudojate bet kokia sunkiąją technika: laivų, geležinkelių, statybinę bei žemes ūkio, mes galime Jums padėti.
Mūsų profesionali komanda Jums pristatys originalias arba aukštos kokybės alternatyvias detales už geriausią priimtiną kainą ir greičiausiu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Nesvarbu ar tai variklio paskirstymo dirželis ar visas variklis.
Siunčiame detales iš bet kurios šalies oru, žeme arba vandeniu naudodamiesi skubių siuntų tarnybomis tokiomis kaip TNT, DHL
Laukiam Jūsų užsakymų! 
Daugiau...
Turite klausimų?
Siųsti
© 2020 Ekskavatorių dalys - visos teisės saugomos
facebook  twitter  El. paštas: info (at) ekskavatoriudalys.lt