Apie mus

 

Įmonė įkurta siekiant sumažinti Jūsų veiklos išlaidas. Jei Jūs naudojate bet kokia sunkiąją techniką mes galime Jums padėti, įvykus gedimui arba atėjus laikui planiniam remontui. 
 

Mūsų profesionali komanda Jums pristatys originalias arba aukštos kokybės alternatyvias detales už geriausią konkurencingą kainą ir greičiausiu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Nesvarbu ar tai variklio paskirstymo dirželis ar visas ekskavatoriaus tiltas. 

Tiekame naujas, naudotas ir restauruotas dalis bei komponentus. 
 

Mes turime daugiau kaip 10-ties metų patirtį statybinės technikos dalių pardavimo srityje. Bendradarbiaujame su tokiais gamintojai kaip:  Caterpillar, Komatsu, Volvo, Cummins, Perkins, Deutz, Doosan, Hyundai, Daewoo ir t.t.


Siunčiame detales iš bet kurios pasaulio vietos lėktuvais, laivais ar bet kokiu kitu tranportu, kad klientas gautų rekiamą dalį kuo pigiau ir greičiau.

Paskaitykite apie mus:

http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/sunkioji_technika_-_lietuviu_kelias_i_pasauline_rinka/

 Apie įmonę
Įmonė įkurta siekiant sumažinti Jūsų veiklos išlaidas. Jei Jūs naudojate bet kokia sunkiąją technika: laivų, geležinkelių, statybinę bei žemes ūkio, mes galime Jums padėti.
Mūsų profesionali komanda Jums pristatys originalias arba aukštos kokybės alternatyvias detales už geriausią priimtiną kainą ir greičiausiu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Nesvarbu ar tai variklio paskirstymo dirželis ar visas variklis.
Siunčiame detales iš bet kurios šalies oru, žeme arba vandeniu naudodamiesi skubių siuntų tarnybomis tokiomis kaip TNT, DHL
Laukiam Jūsų užsakymų! 
Daugiau...
Turite klausimų?
Siųsti
© 2021 Ekskavatorių dalys - visos teisės saugomos
facebook  twitter  El. paštas: info (at) ekskavatoriudalys.lt